PONUKA

 

Moju web-fotogalériu môžete podporiť zaslaním ľubovolnej finančnej sumy na číslo účtu (IBAN) :   

                                                      SK88 0200 0000 0017 4336 6753  

Som veľmi vďačný za každý, aj symbolický finančný príspevok, ktorý mi umožní cestovať a rozširovať galériu o nové fotografie zo Slovenska.

 

                      Ďakujem.

      

 

 

Podporiť moju web-stránku môžete  zakúpením si  ľubovolnej fotografie z jednotlivých galérií v plnom rozlíšení vo formáte "jpg" s minimálnou komprimáciou z ktorého je možná kvalitná tlač až do rozmeru cca 50x70 cm, alebo v nekomprimovanom formáte "TIFF" pre najkvalitnejšiu tlač.  Fotografie sú nasnímané v rozlíšení  10 - 12 Mpix, okrem panorám vytvorených z viacerých záberov, ktoré majú vyššie výsledné rozlíšenie. (Niektoré najstaršie fotografie majú rozlíšenie iba do 5 Mpix vzhľadom na použitý fotoaparát) V ponuke sú všetky fotografie okrem tých, ktoré sú v galériách "Portréty" a "Ľudia ...". / Cena fotografie je danná vzájomnou dohodou za .jpg súbor (cca 10 Euro podľa  konkrétnej fotografie a počtu), alebo .TIFF súbor (cca 20 Euro podľa konkrétnej fotografie a počtu), tak aby Vám vyhovovala. Pošlite mi mailom objednávku s názvom požadovanej fotografie, ktorý je dole pod fotografiou a jej evidenčným číslom, ktoré je v zátvorke pred názvom fotografie.          Napr. " Na Štrbskom plese, čf: 2541 ..." 

V prípade záujmu o fotografiu pre internetové využitie, alebo pre výrobu drobných suvenírov (magnetky, kľúčenky ...) s maximálnym rozlíšením 1024-1200 pixelov na šírku resp. 800-850 pixelov na výšku je jej cena dohodou podľa objednaného množstva (cca 3 Euro). Po obdržaní objednávky Vám pošlem obratom variabilný symbol , číslo učtu na úhradu a po uhradení odošlem mailom požadovanú fotografiu , v prípade potreby aj faktúru. 

 

 

Každé zakúpenie fotografie mi veľmi pomôže ďalej sa venovať tejto práci a rozširovať web-stránku o nové fotografie. Vopred Vám ďakujem za ochotu prispieť na tvorbu tejto web-stránky, ktorá dokumentuje reálny život, krásy Slovenska a zopár fotografických zaujímavostí.   

 

V prípade že by sa našiel niekto, kto má kontakty na zákazníkov a je schopný a ochotný moje fotografie predávať vo väčšom, ponúkam mu stálu odmenu vo výške 50% z ceny fotografie.

 

 

 

Keďže sa mi nedarí  privyrobiť si dostatočne na živobytie predajom fotografií, prijmem aj prácu občasného pomocníka profesionálneho fotografa. Nežiadam pracovnú zmluvu, stačí mi dohoda, alebo brigáda pretože som čiastočný invalidný dôchodca. Vodičák a auto mám (nemám ale peniaze na naftu). Ponúkam slušné správanie, vzdelanie a disciplínu. Mojou nevýhodou je,  že som často práceneschopný kvôli chronickému ochoreniu obličiek a problémom so srdcom.