krajina 1162/1258
09.11.2018 (522)
(11161) Podporte moju web-fotogalériu

Podporte  propagáciu krás Slovenskej krajiny a zobrazenie reálneho života ľudí na Slovensku. Myslím, že na tejto stránke je veľa kvalitných a pozitívne orientovaných fotografií.  Prezeranie mojej fotogalérie Vám ušetrí kúpu drahých fotografických kníh, spríjemí čas a nabije Vás dobrou energiou.

 Pokiaľ by ste neuznali za vhodnú formu finančného príspevku, môžete mi pomôcť napríklad propagáciou fotogalérie medzi svojimi známymi. Určite by sa medzi nimi našiel niekto, kto by moju prácu vedel oceniť aj finančným príspevkom na číslo účtu (IBAN):  SK91 0200 0000 0014 5581 8153.

 

Skúste ma vnímať ako pouličného muzikanta, ktorý vám svojou prezentáciou spríjemní okamih vášho života. Iba namiesto hudobného nástroja mám web-stránku a namiesto klobúka bankový účet.

 

 Ak by ma podporila súkromná firma čiastkou min. 50 Euro, ktorá mi zhruba vykryje náklady za 3 dňové fotografovanie ( cesta + 2 noci v lacnom penzióne + skromná strava ) na mieste vzdialenom cca do 150km od Košíc, lebo ďalej cestovať kvôli zdravotnému stravu nemôžem, viem dať pod každú fotografiu, ktorú som tam urobil ďakovný text v ktorom napíšem, že vznikla vďaka finančnej podpore firmy ...   

 

Ďakujem.                                               

 

A samozrejme, že nepovažujem svoje fotografie za výnimočné, ale ani za zlé a hlavne sa snažím v tejto dobe, keď sú ľudia medzi sebou rozhádaní a všade dominujú negatívne emócie fotografovať jednoduché prvoplánové a pozitívne veci. Moja webstránka bola, je aj bude inšpiráciou pre mnohých fotografov, z ktorých viacerí prevzali moje pôvodné motívy, dokázali ich zdokonaliť a stali sa úspešnejšími ako som ja.

Mám 55 rokov a môj zdravotný stav je taký, že nemám šancu získať štandartnú prácu a ani platiť vysoké odvody ako živnostník, čo je mimoriadne frustrujúce a vyčerpávajúce. Fotografovanie, ktoré ma vždy bavilo aj baví je pre mňa jediný zmysel života, vyžaduje si však väčšie prostriedky ako mám k dispozícii. Preto sa ich pokúšam získať aj formou sponzorstva. Keďže môžem kvôli komplikovanému zdravotnému stavu cestovať len v rámci časti Slovenska, pomohli by mi aj malé čiastky na vykrytie cestovných nákladov.

 

Prijmem aj prácu občasného pomocníka profesionálneho fotografa. Nežiadam pracovnú zmluvu, stačí mi dohoda, alebo brigáda pretože som čiastočný invalidný dôchodca. Vodičák a auto mám (nemám ale peniaze na naftu). Ponúkam slušné správanie, vzdelanie a disciplínu. Mojou nevýhodou je,  že som často práceneschopný kvôli chronickému ochoreniu obličiek a problémom so srdcom.